Блог

У Лондоні відкриється перший в світі басейн з кутом огляду 360 градусів

Британський виробник басейнів Compass Pools повідомив про свій намір створити перший в світі безмежний басейн з кутом огляду 360 градусів. Він буде називатися Infinity London і розташовуватиметься на даху 55-поверхового готелю. Басейн вміщуватиме близько 600 000 літрів.

За планом басейн матиме прозорі стіни й підлогу. Це дозволить відвідувачам дивитися на Лондон з висоти пташиного польоту, а також бачити, що відбувається всередині готелю крізь підлогу. Стіни басейну будуть виконані з литого акрилу, оскільки така конструкція потребує максимально прозорого матеріалу.

Все ж, головним завданням проектувальників було зробити вхід і вихід з басейну, не порушуючи при цьому його вишуканий вид і цілісність дизайну. За словами технічного директора і дизайнера Compass Pools, звичайних сходів в цьому випадку було б недостатньо. Рішенням стало встановлення дверей на зразок люка в підводному човні, до яких будуть приєднані гвинтові сходи. Вони висуватимуться з дна басейну, коли хтось захоче увійти або вийти. Будівельні роботи повинні початися вже в кінці цього року.

Джерело: https://www.buro247.ua/lifestyle/technology/first-360-degree-infinity-pool-in-london.html